Masaż klasyczny jest idealna formą relaksu dla zapracowanych ludzi żyjących w stresie. Działa rozluźniająco i poprawia samopoczucie.

Zmniejszy on napięcie i dostarczy składniki odżywcze do mięśni, co bezpośrednio wpłynie na ich regenerację. Poprawi krążenie i pozytywnie wpłynie na układ nerwowy.

Masaż tkanek głębokich, nazywany też masażem głębokim, wbrew groźnie brzmiącej nazwie, jest delikatny i przebiega w wolnym tempie. Celem masażu tkanek głębokich jest wpłynięcie na stan mięśni – zmniejszenie ich napięcia i rozluźnienie ich, a także zwiększenie płynności ruchów.

Masaż Kobido, inaczej nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy, jest to intensywny masaż twarzy, szyi i dekoltu, który pochodzi z Japonii. Jego celem jest głębokie odżywienie skóry, rozluźnienie mięśni i powięzi, pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny oraz relaks.

Masaż Ciepłymi Olejkami to wyciszający, rytualny i w pełni relaksujący masaż całego ciała. Łagodzi napięcia, przyjemnie odpręża wprowadzając w stan głębokiego relaksu. Jednocześnie odżywia, nawilża i wygładza skórę, pozostawiając ją pięknie pachnącą.