NAJNOWOCZEŚNIEJSZA TECHNOLOGIA, która daje Wam spektakularne efekty i jest gwarancją jakości! 🏆✨️

Firma Asclepion! Pionier wśród laserów na całym świece! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Laser DIODOWY, nie FRAKCYJNY!

Urzadzenie w naszym Gabinecie używa fal świetlnych o dwóch długościach. Pierwsza ma długość 810 nm i jest to długość standardowa. Do drugiej fali została dołożona długość o 950 nm. To dzięki niej Laser może „spalać” maleńkie naczynka krwionośne, otaczające i odżywiające mieszek włosowy! Połączenie w jednym zabiegu fal o różnej długości sprawia, że zabieg jest NAJSKUTECZNIEJSZY. Co więcej, pozwala na operowanie laserem miejscach trudnych, delikatnych, jak wewnętrzna strona warg sromowych i wreszcie, pozwala na USUWANIE WŁOSKÓW CIENKICH, SŁABYCH i POSIADAJĄCYCH NIEWIELKĄ ILOŚĆ BARWNIKA!

Większość laserów, zastosowana na opalonej skórze, może spowodować uszkodzenia wysyconych melaniną komórek skóry… Ale nie, gdy epiluje nasz Laser! Jest wyjątkowy także pod względem komfortu. Nazwa urządzenia jest wręcz synonimem bezbolesnej depilacji! Urządzenie to emituje wysoką energię, która wnika głęboko dokładnie tam, gdzie mieszczą się mieszki włosowe. Nie uszkadza po drodze niczego, oszczędzając skórę.
Także opaloną!

Już po pierwszym zabiegu z Twojego ciała zniknie sporo. Jednak, jeśli chcesz mieć całkiem wolne od włosów ciało, będziesz potrzebować serii zabiegów!

POSTAW NA JAKOŚĆ I KOMFORT PODCZAS ZABIEGU! 🏆✨️🥂🤍🤍

Zapisz się już dzisiaj na jedyną, taką skuteczną epilację!
⭐⭐⭐⭐⭐

📲 605490039
📍ul. Pileckiego 32, Biała Podlaska

#poland #podarujpiękno #effectivemed #efektywnamedycyna #theepilab #epilacja #epilacjacałoroczna #bezbolesnadepilacja #bezbólu #bezpiecznaepilacja #beautyplan #body #nowoczesnatechnologia #najwyższajakość #najskuteczniejsza #skincare #fasion #follow #xoxo