TOTALNA NOWOŚĆ W NASZYM GABINECIE!✨️

Trychologiczna linia produktów Betafasi laureatem Innowacji LNE! 🏆

BETAFASI

SINAPSI PRO

✨️ zaawansowane produkty Trychologiczne do zabiegów dostępne wyłacznie w naszym Gabinecie, jak i produkty do pielęgnacji domowej!

✨️ produkty wspomagają TERAPIĘ ŁUPIEŻU, ŁUSZCZYCY SKÓRY GŁOWY, ATOPOWEGO oraz ŁOJOTOKOWEGO ZAPALENIA SKÓRY GŁOWY oraz ŁYSIENIA w tym ANDROGENNEGO!

Innowacyjny zabieg BETAFASI

Pierwsza i JEDYNA METODA o potwierdzonej klinicznie skuteczności odrastania włosów oraz ograniczenia ich wypadania! Podczas zabiegu pobudzamy fibroblasty, stymulujemy mieszki włosowe oraz reaktywujemy czynniki wzrostu. Cebulka włosów jest zregenerowana, zwiększone jest mikrokrążenie przez co ograniczone jest wypadanie włosów.

Zabieg przeprowadzany jest z zastosowaniem hybrydowego lasera w Technologii N-FI oraz specjalistycznego preparatu BETAFASI w skład którego wchodzą składniki aktywne:

● TRICOREXINĘ – ekstrakt roślinny zapobiegający wypadaniu włosów, zmniejsza świąd i przesuszenie skóry głowy.

● PALMA SABAŁOWA – naturalny ekstrakt roślinny, antidotum na łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn, skutecznie ogranicza wypadanie włosów oraz wpływa na ich zagęszczenie.

● OZON – poprawia ukrwienie skóry głowy, stymuluje cebulki włosa do ich wzrostu, dodatkowo wykazuje działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe.

● MOLEKUŁY NAWILŻAJĄCE – odżywiają łodygę włosa, przez co poprawia się wygląd włosów.

Stay tunned!

©

Zapraszamy do naszego Gabinetu po wyjątkowe zabiegi/usługi prosto ze światowych Klinik!

📲 605490039

📍ul. Pileckiego 32, Biała Podlaska

#poland #pielęgnacja #piękno #białapodlaska #beautiful #bezigłowo #efekty #skinecare #sinapsi2.0 #specialist #trychologia #terapiałupieżu #zabiegitrychologiczne #zabieginaciało #zabiegibezigły #zapalenieskóry #odżywienieskóry #fascynacjadopiękna