Dzień dobry Kochani! 💋
Piękno to nauka… 🧪🧫👨‍🔬
LABORATOIRES L’ESTHÉTIC 🕊
Od momentu powstania Instytut polegał na lekarzach estetyki, biologach i francuskich kosmetologach przy projektowaniu produktów szytych na miarę, inspirowanych najnowszymi innowacjami w dziedzinie badań medycznych. Wszystkie produkty są starannie opracowane i testowane klinicznie, aby zapewnić optymalną skuteczność na wszystkich typach skóry, a tym samym naturalny i dostosowany efekt.

🧡PEELING DÉPIGMENTANT

Depigmentujący żel na bazie kwasów glikolowego, migdałowego i kojowego złuszcza naskórek i stymuluje jego odnowę. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, zapobiega syntezie melaniny dla efektu rozjaśnienia. Wskazany w leczeniu melasmy, plam pigmentacyjnych i przebarwień.

❤️PEELING ANTI-ACNÉ

Peeling ten redukuje trądzik, blizny i zaskórniki dzięki oczyszczającemu działaniu kwasu salicylowego, który uwalnia pory z martwych komórek i zanieczyszczeń. Kwasy mlekowy i glikolowy pozwalają składnikom aktywnym lepiej wnikać w naskórek bez podrażnień.

🤍NEUTRALISANT

Po peelingu ten neutralizujący spray chłodzi i koi skórę szybciej i skuteczniej niż zimna woda, dzięki czemu zapobiega podrażnieniom.

Serdecznie zapraszamy do naszego Gabinetu na tego tyłu zabiegi! 💋

📲 605490039
Stay tuned!

#photooftheday #poland #paris #pasja #efektywnamedycyna #l’esthetic #laboratoires #natural #product #professional #esthitician #parabenfree #kwasglikolowy #kwasmigdałowy #beauty #redukujatrądziku #blizny #zaskórniki #treatment #treatyourself #acne #wrinkles #scars #aging #skinconfidence #skincondition #pigmentation #fascynacjadopiękna #fashion #love