Witajcie Kochani! 🤎

Wczoraj w naszym mieście odbyło się wyjątkowe wydarzenie 11 Edycja Bialskiego Dnia Przedsiębiorczości.

Miałam zaszczyt odebrać nagrodę w kategorii „LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”.

Uroczystość odbyła się w bialskim amfiteatrze.

Celem wydarzenia była PROMOCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI i KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU Południowego Podlasia jako dogodnego obszaru do prowadzenia działalności gospodarczej i przyjaznych rozwiązań tworzonych przez samorządy lokalne.

Nagrody wręczyli:

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk,

Przewodnicząca Kapituły Magdalena Jaworska-Kucharczuk – Wiceprezes Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej,

Prezes Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej Jarosław Łepecki,

W imieniu Starosty Bialskiego Mariusza Filipiuka Pani Małgorzata Kadłubowska – Zastępca Dyrektora Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego,

Paweł Mincewicz Prezes Banku Spółdzielczego w Białej Podlaskiej – Partner Nagrody.

W 2021 roku otworzyłam w Białej Podlaskiej Gabinet kosmetologiczny EffectiveMed, który oferuje szeroki zakres zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej, prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z dziedziny kosmetologii oraz medycyny.

W niecałe dwa lata zbudowałam bardzo dobrze prosperujący, obecnie 5-osobowy Gabinet EffectiveMed pokaźną bazą zadowolonych klientek i klientów oraz znaczącą społecznością online. Korzystamy z INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ i NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII, m.in. takich urządzeń jak LASEROWY INIEKTOR KWASU HIALURONOWEGO, które nie tylko gwarantują rezultaty upiększające ale również pomagają walczyć z licznymi problemami zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Dziękuję bardzo i obiecuje dalszy rozwój Gabientu NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ KOSMETOLOGIĄ W WALCE O ZDROWE I PIĘKNE CIAŁO! ✨️🥂

📲 605490039

📍 ul. Pileckiego 32, Biała Podlaska

#photooftheday#poland#efektywnamedycyna#effectivemed#gabinet#gabinetkosmetologiczny#bialskaizbagospodarcza#kosmetologia#medycynaestetyczna#białapodkaska#lider#liderprzedsiębiorczości#zabiegnatwarz#zadbajosiebie#siłajestwnas#nowoczesnatechnologia#followme#xoxo